Sposób na piękne i pozbawione zmarszczek usta

Usta to najbardziej zmysłowa część ciała każdej kobiety. Z czasem ich wygląd ulega zmianie – stają się mniej kształtne, tracą też na jędrności. Narzekać można również na zmarszczki mimiczne pojawiające się wokół ust. Z pomocą przychodzą nam gabinety i salony kosmetyczne. Wiele kobiet z pewną rezerwą podchodzi do zabiegów wypełniania ust. Zniechęcone są one zdjęciami gwiazd w kolorowych czasopismach. Usta wielu pośród polskich celebrytek prezentują się co najmniej karykaturalnie. Są zbyt duże, w efekcie dominują niemal na całej twarzy. Pora wreszcie uporać się z tym mitem. Nieznaczne wypełnienie ust oraz pojawiających się wokół nich zmarszczek może dać naprawdę dobre rezultaty. By tak się jednak stało, należy oddać się w ręce profesjonalisty. W Polsce nie brak gabinetów i salonów kosmetycznych oferujących zabieg wypełnienia ust. Pod lupę wzięliśmy ofertę toruńskich gabinetów urody [https://swiaturody.com/torun,kosmetyczka,9.html]. Wytypowaliśmy trzy zabiegi, z których warto skorzystać w toruńskich gabinetach i klinikach odnowy biologicznej: Juvéderm, Intraceuticals i Infini.

Juvéderm

Kobiety łase na nowinki kosmetyczne w Toruniu mają okazję skorzystania z zabiegu Juvéderm. Zapytana przez nas kosmetyczka, pracująca w gabinecie, gdzie można wykonać ten zabieg przekonuje, że jest to zabieg w pełni bezpieczny. Zachęca również do zapoznania się z galerią zdjęć przedstawiających efekty przed i po zabiegu. Rzeczywiście rezultaty są nadspodziewanie dobre. Usta są pełniejsze, bardziej wyraziste, a zmarszczki wokół ust zdecydowanie mniejsze. Zabieg trwa zaledwie 20 minut. Zabieg Juvéderm oferowany jest przez salon kosmetyczny uznany za jeden z najlepszych w Toruniu. Niestety z nóg zwalą nie tylko efekty, ale również cena. Wynosi ona bowiem aż 1300 złotych.

Intraceuticals

Udało nam się również znaleźć zabiegi o zdecydowanie niższej cenie. Mowa o Intraceuticals – jego cena waha się od 450 do 500 złotych. Polega ona na wprowadzeniu tlenu hiperbarycznego na powierzchnię ust oraz na skórę wokół nich. Na świeżym wyglądzie zyskują nie tylko usta, ale również skóra wokół nich.

Infini

Jeśli kobietom zależy głównie na tym, by ujędrnić usta, to najlepszym dla nich zabiegiem będzie z pewnością Infini. Do wykonania zabiegu wykorzystuje się ciepło emitowane przy pomocy fal radiowych. Proces ten stymuluje do odnowy włókna kolagenowe (https://www.pum.edu.pl/Skora-.pdf), z których składają się zarówno usta jak i skóra wokół nich. Cena zabiegu kształtuje się na poziomie około 400 złotych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>